Lemniskáta
Jít zpět na stránku: Blog
Začarované střevíčky

Začarované střevíčky

Začarované střevíčky

Začarované střevíčky

Taneční studio Mirabel si Vás dovoluje pozvat do Salesiánského divadla v Kobylisích na benefiční představení ZAČAROVANÉ STŘEVÍČKY, které se uskuteční v NEDĚLI 28. 1. 2018. Celý výtěžek ze vstupného bude věnován dílně Lemniskáta. Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s. je nestátní neziskovou organizací, která provozuje chráněné pracoviště pro lidi s mentálním, fyzickým či psychickým postižením. Výrobním programem jsou papírenské výrobky.

Benefiční představení ZAČAROVANÉ STŘEVÍČKY vzniklo unikátní cestou. Celé představení vymýšlely a tvořily s nadšením samy děti. Pohádkovou předlohu společně vymyslely a sepsaly do dějových obrazů, poté ji upravily pro taneční ztvárnění, vymyslely choreografie, vyráběly kulisy a rekvizity, připravovaly scénu.

Letos se uskuteční již šestý ročník tohoto unikátního projektu s názvem „Naše srdce nezamrzla“. Patronát nad akcí převzal hudebník Jan Burian a moderátor rádia Evropa 2 Ondra Vodný.

Představení doprovodí hrou na kytaru talentovaná studentka přípravy na konzervatoř profesora Kučery z Pražské konzervatoře Magdaléna Hlaváčková a pan profesor Andy Seidl LŠU Unhošť.

Zakoupením vstupenky podpoříte nejen provoz dílny Lemniskáta, ale také děti z Tanečního studia Mirabel v jejich aktivitě pomoci druhým. Více o Tanečním studiu Mirabel se dozvíte na www.tsmirabel.cz .

3. 1. 2018
xsmall_1515327581mirabel-2018.jpg
Podpořte nás

Podpořte nás

Naše původní plány dopracovat se k finanční nezávislosti vzaly za své, už víme, že to není možné a že se bez vaší podpory prostě neobejdeme. Pojďte kráčet s námi, sledujte, prosíme, co se u nás děje, a pokud budete mít pocit, že nás chcete a můžete podpořit, udělejte to. Pomůžete tak udržet pracovní místa pro lidi, kteří se na trhu práce jinak neuplatní. 

Vyberte částku

Odeslat

Děkujeme našim podporovatelům

Děkujeme našim podporovatelům
Bytové družstvo
Praha 2
Výbor dobré vůle
Kudy z nudy
Agarden
geoprint
arboeko
Anaon
Avast
Cyklos
Praha
Mirabel
Pala
Mibag
Tesct
Nadace ČS
Koka
Expodum
Shoptet
Elasta Vestil
Spira Mirabilis
Gopay
Globus
Veolia
Jooble
Sázíme budoucnost
Škoda Auto
Svět tašek
ČSOB
NOE
Nadace Karla Janečka
Nadace Divoké husy
NROS
Alza.cz
Nadace Via
Ministerstvo kultury
NF Simony Kijonkové
Slušná firma

Lemniskáta
ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.
Web vznikl za podpory Nadačního fondu Lidé lidem

Lemniskáta

IČO: 28966414 | DIČ: CZ28966414 | číslo účtu: 2301009702/0100

Balbínova 323/6, 120 00 Praha 2

telefon: 224 283 670 | email: info@lemniskata.cz