Lemniskáta
Jít zpět na stránku: Blog
POSLEDNÍ LETOŠNÍ KŘEST...

POSLEDNÍ LETOŠNÍ KŘEST...

POSLEDNÍ LETOŠNÍ KŘEST...

POSLEDNÍ LETOŠNÍ KŘEST...

...nové artové řady bude stát za to. S jejím autorem Davidem Vávrou se totiž nenudíte a nemračíte, zato se leccos zajímavého dozvíte a určitě se budete často smát. Spolupráci s ním nám zprostředkovala Simonka Martínková, která nám pomáhá třeba i s přípravou chystané březnové benefiční aukce. Pozvala nás na jeho povídání o architektuře, které má pravidelně v divadle Dobeška, a byla to velká krása. David se tehdy věnoval Hradci Králové a místo fotografií promítal své obrázky. Nebylo možné nepředstavit si, jak krásná by mohla být jeho artová řada, kdyby se mu chtělo... A chtělo se. Byl to fičák, jak se trochu pitomě říká, ale lepší slovo pro některé situace neexistuje. David si dal rovnou lhůtu dvou týdnů na tvorbu, nás pověřil tím, abychom ho po týdnu popohnali slovy: "Neflákáš se, kůže lína?", a pak dal šibeniční termín i nám - s tím, že když on sebou mrsknul, musíme my taky. Nechali jsme se vyhecovat a řada Oči Davida Vávry se zrodila ještě rychleji než ta s Patrikem Háblem. 

Křtít ji budeme 8. prosince v 17.30 v kavárně Kafe a Hrnky v Nerudově ulici, hudebně nás vyladí Jan Burian a věříme, že přijdete, i když je to pátek, ale jindy David nemohl. Těšíme se na vás.  

24. 11. 2023
xsmall_1700838122Vavra-I-e.jpg
Podpořte nás

Podpořte nás

Naše původní plány dopracovat se k finanční nezávislosti vzaly za své, už víme, že to není možné a že se bez vaší podpory prostě neobejdeme. Pojďte kráčet s námi, sledujte, prosíme, co se u nás děje, a pokud budete mít pocit, že nás chcete a můžete podpořit, udělejte to. Pomůžete tak udržet pracovní místa pro lidi, kteří se na trhu práce jinak neuplatní. 

Vyberte částku

Odeslat

Děkujeme našim podporovatelům

Děkujeme našim podporovatelům
Bytové družstvo
Praha 2
Výbor dobré vůle
Kudy z nudy
Agarden
geoprint
arboeko
Anaon
Avast
Cyklos
Praha
Mirabel
Pala
Mibag
Tesct
Nadace ČS
Koka
Expodum
Shoptet
Elasta Vestil
Spira Mirabilis
Gopay
Globus
Veolia
Jooble
Sázíme budoucnost
Škoda Auto
Svět tašek
ČSOB
NOE
Nadace Karla Janečka
Nadace Divoké husy
NROS
Alza.cz
Nadace Via
Ministerstvo kultury
NF Simony Kijonkové
Slušná firma
Prague Marriott Hotel
EMBA

Lemniskáta
ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.
Web vznikl za podpory Nadačního fondu Lidé lidem

Lemniskáta

IČO: 28966414 | DIČ: CZ28966414 | číslo účtu: 2301009702/0100

Balbínova 323/6, 120 00 Praha 2

telefon: 224 283 670 | email: info@lemniskata.cz