Lemniskáta
Jít zpět na stránku: Blog
NOTÝSKY PRO NEMOCNICE

NOTÝSKY PRO NEMOCNICE

NOTÝSKY PRO NEMOCNICE

NOTÝSKY PRO NEMOCNICE

Asi nám všem okolí signalizuje, že leckomu a leckde dochází síly, humor, energie, odvaha a chuť čelit tomu, co poslední rok prožíváme. Jsou tu ale ti, kteří si slabost, jakkoli pochopitelnou (a snad se to slovo nikoho nedotkne, není to tak míněno), nemohou dovolit: jsou to zdravotníci v přeplněných nemocnicích. Je jedno, jak situaci kdo vyhodnocuje, koho z ní obviňuje a čím si ji vysvětluje. Fakt, že nemocnice a JIPky jsou plné a zdravotníci na pokraji svých sil, je prostě realita, kterou je třeba vzít na vědomí. První vlna nemoci přinesla, jak média pěkně psala, velkou vlnu solidarity s ženami a muži pracujícími v nemocnicích, teď už, zdá se, jsme na projevy soucítění příliš unaveni. 

Chtěli jsme to změnit, a tak kromě toho, že jsme osmi nemocnicím věnovali darem po stovce našich "děkovných notýsků", udělali jsme totéž znovu na očkovacích centrech. Rádi se s vámi dělíme o jednu ze zpětných vazeb - konkrétně od They Křížové z nemocnice Pod Petřínem:  

"Milí přátelé, dobrý den. Moc ráda bych Vám chtěla poděkovat. 29. ledna nám hlavní sestra Nemocnice pod Petřínem předala od vás překrásné pozornosti - barevné sešitky. Moc se nám všem (sestřičkám, sanitářům, a také paní doktorkám) líbily. Ještě jednou moc, moc děkujeme a přejeme Vám pevné zdraví, radost z nepatrných maličkostí a vztahů. My všichni z interního oddělení pro Covid nemocné Vám posíláme mnoho pozdravů."

Video z předávání notýsků: https://youtu.be/NJpu-06OLWY

19. 3. 2021
Podpořte nás

Podpořte nás

Naše původní plány dopracovat se k finanční nezávislosti vzaly za své, už víme, že to není možné a že se bez vaší podpory prostě neobejdeme. Pojďte kráčet s námi, sledujte, prosíme, co se u nás děje, a pokud budete mít pocit, že nás chcete a můžete podpořit, udělejte to. Pomůžete tak udržet pracovní místa pro lidi, kteří se na trhu práce jinak neuplatní. 

Vyberte částku

Odeslat

Děkujeme našim podporovatelům

Děkujeme našim podporovatelům
Bytové družstvo
Praha 2
Výbor dobré vůle
Kudy z nudy
Agarden
geoprint
arboeko
Anaon
Avast
Cyklos
Praha
Mirabel
Pala
Mibag
Tesct
Nadace ČS
Koka
Expodum
Shoptet
Elasta Vestil
Spira Mirabilis
Gopay
Globus
Veolia
Jooble
Sázíme budoucnost
Škoda Auto
Svět tašek
ČSOB
NOE
Nadace Karla Janečka
Nadace Divoké husy
NROS
Alza.cz
Nadace Via
Ministerstvo kultury
NF Simony Kijonkové
Slušná firma
Prague Marriott Hotel
EMBA

Lemniskáta
ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.
Web vznikl za podpory Nadačního fondu Lidé lidem

Lemniskáta

IČO: 28966414 | DIČ: CZ28966414 | číslo účtu: 2301009702/0100

Balbínova 323/6, 120 00 Praha 2

telefon: 224 283 670 | email: info@lemniskata.cz