Lemniskáta
Jít zpět na stránku: Blog
E-SHOP!

E-SHOP!

E-SHOP!

E-SHOP!

A je to tady! Ještě nedávno nemožné se stalo skutkem! MÁME FUNKČNÍ E-SHOP! K svátku zamilovaných, na sv. Valentýna, se nám ho podařilo spusit a zpřístupnit vám všem. Takže ode dneška si můžete naše produkty objednávat přímo z webových stránek, kde vpravo nahoře kliknete na ikonu E-SHOP - a můžete vybírat, zatím jen z omezené nabídky naší tvorby. Postupně budeme zařazovat i další sešity, bločky, notýsky, deníky a přáníčka. Velikánský dík patří našemu dobrovolníkovi Petru Hirschovi, poutníkovi po světě, a teď i po virtuálních prostorách Lemniskáty. Především ale děkujeme firmě SHOPTET, která nám SAMA OD SEBE nabídla užívání portálu pro e-shop zdarma a navždy! :-) Je to pro nás obrovská a krásná podpora!

Něco o SHOPTETU z jejich stránek: Ahoj, my jsme Shoptet, fungujeme desátým rokem a už je nás kolem 60 lidí. Fajn lidí, kteří poctivě pracují a vyvíjí co nejkvalitnější řešení pro české a slovenské e-shopy. Jedním z našich cílů je poskytovat co nejlepší zákaznickou podporu. Dáváme si záležet na tom, aby naši klienti měli přísun k nejnovějším informacím ze sféry e-commerce. Za rozumnou cenu svým klientům přivádíme měsíčně tisíce nových objednávek. Naše práce nás baví a je to vidět. V příjemných kancelářích máme perfektní zázemí pro práci (dobroty included) a je tu super pohodová atmosféra. Zároveň ale není nutné tu vysedávat každý den, občas pracujeme i z domova na home office. A po práci spolu někdy zajdeme posedět, zahrajeme si deskovky nebo se vyřádíme na pořádné střílečce. Jsme jedničky na trhu v oblasti pronájmu e-shopů. Pokud chceš pracovat s těmi nejlepšími, přidej se k nám.

14. 2. 2019
Podpořte nás

Podpořte nás

Naše původní plány dopracovat se k finanční nezávislosti vzaly za své, už víme, že to není možné a že se bez vaší podpory prostě neobejdeme. Pojďte kráčet s námi, sledujte, prosíme, co se u nás děje, a pokud budete mít pocit, že nás chcete a můžete podpořit, udělejte to. Pomůžete tak udržet pracovní místa pro lidi, kteří se na trhu práce jinak neuplatní. 

Vyberte částku

Odeslat

Děkujeme našim podporovatelům

Děkujeme našim podporovatelům
Bytové družstvo
Praha 2
Výbor dobré vůle
Kudy z nudy
Agarden
geoprint
arboeko
Anaon
Avast
Cyklos
Praha
Mirabel
Pala
Mibag
Tesct
Nadace ČS
Koka
Expodum
Shoptet
Elasta Vestil
Spira Mirabilis
Gopay
Globus
Veolia
Jooble
Sázíme budoucnost
Škoda Auto
Svět tašek
ČSOB
NOE
Nadace Karla Janečka
Nadace Divoké husy
NROS
Alza.cz
Nadace Via
Ministerstvo kultury
NF Simony Kijonkové
Slušná firma

Lemniskáta
ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.
Web vznikl za podpory Nadačního fondu Lidé lidem

Lemniskáta

IČO: 28966414 | DIČ: CZ28966414 | číslo účtu: 2301009702/0100

Balbínova 323/6, 120 00 Praha 2

telefon: 224 283 670 | email: info@lemniskata.cz