Lemniskáta
Jít zpět na stránku: Blog
DRBANIE MAM...

DRBANIE MAM...

DRBANIE MAM...

DRBANIE MAM...

...zo všetkého najradšej," zpívala dneska Jaruška a završila tak vydařený týden pohody, klidu na dílně a klidného plynutí na vlnách dobré nálady. Dnešní Valentin oslavil Honza rumovými pralinkami, které přinesl pro všechny, a byl to právě on, kdo po skončení pracovní doby zamával nám všem se slovy: "Byl to pěknej tejden." A byl to i Honza, kdo Jarušce čas od času podrbal záda, až se z toho rozezpívala.

Aby toho nebylo málo, přišla Laura, mladá žena z Maine, která při toulkách Prahou narazila v obchůdku C.V.R.K. v pasáží U Styýblů na na naše notýsky. Nadchly ji, podle loga si nás našla a strávila s námi kousek dne tak přirozeně, jako bychom se znaly dávno. A tohle pak napsala do rezence na Moje firma na Googlu. Udělala nám radost, a tak si s Jaruškou zpíváme: "Drbanie a rozprávanie máme zo všetkého najradšej...

A zde slíbené video: https://www.facebook.com/lemniskata.zivotbezbarier/videos/2340906049343489/

Pozdrav Laury: "Wow. So much to say about this sweet little studio. I had found their notebooks in another store and was curious about the artists behind them, so I looked them up and was led to this place. It’s tucked away on a side street and you have to be buzzed in. A lady there warmly greeted me despite me knowing only a little Czech and her little bit of (very good!) English. I explained that I wanted to buy some more of their products and she showed me an alcove full of boxes of their beautiful work. All the employees waved and smiled at me as I went past, clearly excited to have a visitor. Another woman explained to me their process, material sourcing, and how ten years ago, a woman with Down’s Syndrome started this studio not only for herself, but as a safe work environment for other people with mental handicaps who may not be able to find good jobs. They hung my coat and offered me tea and told me to stay as long as I’d like to browse and watch them work... wish I could have stayed longer. They all asked me where I was from and shook my hand on the way out. I have never felt so welcome by strangers. Truly beautiful people worth supporting. Go support them!"

18. 2. 2020
Podpořte nás

Podpořte nás

Naše původní plány dopracovat se k finanční nezávislosti vzaly za své, už víme, že to není možné a že se bez vaší podpory prostě neobejdeme. Pojďte kráčet s námi, sledujte, prosíme, co se u nás děje, a pokud budete mít pocit, že nás chcete a můžete podpořit, udělejte to. Pomůžete tak udržet pracovní místa pro lidi, kteří se na trhu práce jinak neuplatní. 

Vyberte částku

Odeslat

Děkujeme našim podporovatelům

Děkujeme našim podporovatelům
Bytové družstvo
Praha 2
Výbor dobré vůle
Kudy z nudy
Agarden
geoprint
arboeko
Anaon
Avast
Cyklos
Praha
Mirabel
Pala
Mibag
Tesct
Nadace ČS
Koka
Expodum
Shoptet
Elasta Vestil
Spira Mirabilis
Gopay
Globus
Veolia
Jooble
Sázíme budoucnost
Škoda Auto
Svět tašek
ČSOB
NOE
Nadace Karla Janečka
Nadace Divoké husy
NROS
Alza.cz
Nadace Via
Ministerstvo kultury
NF Simony Kijonkové
Slušná firma
Prague Marriott Hotel
EMBA

Lemniskáta
ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.
Web vznikl za podpory Nadačního fondu Lidé lidem

Lemniskáta

IČO: 28966414 | DIČ: CZ28966414 | číslo účtu: 2301009702/0100

Balbínova 323/6, 120 00 Praha 2

telefon: 224 283 670 | email: info@lemniskata.cz