Lemniskáta
Jít zpět na stránku: Blog
DOBROVOLNICE ANDREA

DOBROVOLNICE ANDREA

DOBROVOLNICE ANDREA

DOBROVOLNICE ANDREA

...není jen tak ledajaká dobrovolnice. Tahle krásná mladá žena se k nám vytrvale vrací, teď s námi strávila dva celé pracovní dny. Myslí na nás, namalovala nám mandalu, vždycky přijde s něčím upečeným, odvede velký kus práce, ale hlavně si s námi a s našimi zaměstnanci krásně a soustředěné povídá. A to je vzácné.

Andrea je neskutečně aktivní, a protože pochází z vinařského kraje, je s ní legrace a taky má doma kroj, do kterého se prý obléká celou hodinu. Tohle nám o sobě napsala sama:

Mám hrozně ráda sport, četbu detektivek, vaření a pečení. Často chodíme do divadla a na koncerty. Maluju akrylem. Miluju svoji rodinu a přítele. Nejlepší relax pro mě je sauna, masáž anebo jen tak v tichu sedět u svíčky a přemýšlet. Mám ráda ale i aktivní odpočinek. Mým nábojem je běh. Chystám se na maraton a běhám podle tréninkového plánu, který mi píše přítel. Dělá mi hroznou radost být prospěšná a ráda hostím své kamarády a rodinu. Užívám si, když pro ně můžu připravit na víkend program a uvařit jim dobré jídlo. Mám moc ráda víno a pivo, a abych se mohla dobře napapat (miluju vše od masa), tak proto se musím hýbat. Snažím se na sobě pracovat, chodím na různé rozvojové kurzy, teď jsem se začala učit anglicky. Začala jsem se otužovat a poslední můj počin bylo, že jsem vydržela 2 minuty po krk v ledu. Mám v plánu tento rok vylézt na Mount Blanc.

Hustý, co? :-) Andrejko, moc Ti děkujeme za veškerou Tvou podporu, hlavně za Tvé radostné a sdílné nastavení.

3. 2. 2020
xsmall_1580728199A4.jpg
xsmall_1580728199A5.jpg
xsmall_1580728199A9.jpg
xsmall_1580728199A11.jpg
Podpořte nás

Podpořte nás

Naše původní plány dopracovat se k finanční nezávislosti vzaly za své, už víme, že to není možné a že se bez vaší podpory prostě neobejdeme. Pojďte kráčet s námi, sledujte, prosíme, co se u nás děje, a pokud budete mít pocit, že nás chcete a můžete podpořit, udělejte to. Pomůžete tak udržet pracovní místa pro lidi, kteří se na trhu práce jinak neuplatní. 

Vyberte částku

Odeslat

Děkujeme našim podporovatelům

Děkujeme našim podporovatelům
Bytové družstvo
Praha 2
Výbor dobré vůle
Kudy z nudy
Agarden
geoprint
arboeko
Anaon
Avast
Cyklos
Praha
Mirabel
Pala
Mibag
Tesct
Nadace ČS
Koka
Expodum
Shoptet
Elasta Vestil
Spira Mirabilis
Gopay
Globus
Veolia
Jooble
Sázíme budoucnost
Škoda Auto
Svět tašek
ČSOB
NOE
Nadace Karla Janečka
Nadace Divoké husy
NROS
Alza.cz
Nadace Via
Ministerstvo kultury
NF Simony Kijonkové
Slušná firma
Prague Marriott Hotel
EMBA

Lemniskáta
ŽIVOT BEZ BARIÉR, O.P.S.
Web vznikl za podpory Nadačního fondu Lidé lidem

Lemniskáta

IČO: 28966414 | DIČ: CZ28966414 | číslo účtu: 2301009702/0100

Balbínova 323/6, 120 00 Praha 2

telefon: 224 283 670 | email: info@lemniskata.cz